2017. gads

Grāmatu maiņas galds

Krāsainā nedēļa

No 13. līdz 17. februārim skolā norisinājās tradicionālā Krāsainā nedēļa. Katru dienu bērni ģērbās noteiktās krāsas apģērbā. Skolēnu pašpārvalde sarīkoja arī Subkultūru dienu, kad izglītojamajiem bija iespēja iesaistīties skolas tēla veidošanā. Zibināja roka piekritēju spilgtās frizūras, skolas mazākie bērni staigāja jautrās un spilgtās kurpēs.

Valentīna dienā darbojās fotostūrītis un Valentīndienas pasts, skanēja skolēnu izvēlēta un pasūtīta mūzika, kā arī bija iespēja publiski paust slepenās vēlmes.

Satikšanās ar Latvijas Cilvēktiesību centru

25. septembrī pie mums viesojās Latvijas Cilvēktiesību centra locekļi, kas tika aicināti skolā ar semināru "Naida runa" 10.-12. klasēm! Skolēni ar lomu spēļu, interesantu uzdevumu un prezentāciju palīdzību uzzināja par naidu, tā paveidiem un par to, kā ar to ir iespējams cīnīties.

.

Rudens svētki sākumskolā

Paldies aktieriem, kas sarīkoja īstus svētkus 1.-4. klašu skolēniem. Kā arī sākumskolas gaiteņos bija aplūkojami bērnu rokdarbi no dabas materiāliem.

1. klašu saliedēšanās pasākums

Novembra sākumā notika skolēnu iesvētīšana pirmklasniekos jeb 1. klašu saliedēšanās pasākums. Bērni tika izmēģināti ar dažādām spēlēm, vai viņi spēj pareizi uzvesties skolā, uzmanīgi klausīties skolotājus un kārtīgi pildīt klases un mājas darbus.

Vēstures konkurss "Latvijas ceļš uz neatkarīgu valsti"

16. novembrī notika tradicionāls Latvijas vēstures konkurss. Divas komandas no 10. klasēm pārstāvēja mūsu valsti divos dažādos vēstures periodos: A klase - Pirmā atmoda un Jaunlatviešu kustība, B klase - Brīvības cīņas un Latvijas valsts pasludināšana.

Konkurss ilga 50 minūtes un sastāvēja no 4 posmiem: sasveicināšanās, mājas uzdevums, jautājumu un atbilžu konkurss un līdzjutēju konkurss. Katra komanda nosauca savu nosaukumu, devīzi (atbilstoši iepriekš izvēlētajam vēstures periodam), prezentēja nacionālo ēdienu, parādīja iepriekš sagatavoto prezentāciju vai teatralizētu priekšnesumu par konkrētu vēsturisko periodu, uzdeva un atbildēja uz 3 jautājumiem par vēsturiskajiem periodiem.

Apsveicam 10.b. klasi ar uzvaru konkursā!

18. novembra svētkiem veltīts koncerts

Pirms Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadienas, 17. novembrī, skolā notika tradicionāls svētku koncerts. Tajā piedalījās ar saviem priekšnesumiem: skolas teātris "Straņņiki", deju kolektīvs "Odziņa", 5.-9. klašu koris un daži instrumentāli ansambļi. Kā arī tika pasniegti diplomi skolas un rajona mākslas konkursu uzvarētājiem. Īpaši bija izcelti vidusskolēni, kuri piedalījās ES projektā "EUROSCOLA" un rudens brīvlaikā devās braucienā uz Eiropas Parlamentu Strasbūrā.

10. klašu saliedēšanās pasākums

Novembra beigās notika skolēnu iesvētīšana vidusskolēnos jeb 10. klašu saliedēšanās pasākums. Jaunieši un jaunietes tika izmēģināti ar dažādām spēlēm un vingrinājumiem, vai viņi un viņas ir gatavi mācīties vidusskolā.

Brauciens uz Eiroparlamentu Strasbūrā

Oktobra beigās mūsu skolēni aizbrauca uz Strasbūru, lai šī gada EUROSCOLA dienā Eiropas Parlamentā diskutētu par Eiropas nākotni.